Güven & Partners Hukuk Bürosu, farklı sektörlerde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası kurum, kuruluş ve şirketlere 2005 yılından beri hukuk hizmeti vermektedir.

Güven & Partners; ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya başta olmak üzere birçok ilde ve dünyada ise Almanya’nın Wuppertal şehrinde 115 yıldır hukuk hizmeti veren Frowein & Partners Law Firm ile yaptığı ortaklık başta olmak üzere Çin, KKTC ve daha birçok ülkede yaptığı işbirlikleri çerçevesinde yerli ve yabancı müvekkillerine dünya standartlarında hukuk hizmeti sağlamaktadır.

Farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten çok sayıda kurum, kuruluş ve şirketin hukuki çözüm ortağı olmaktan gurur duyan Güven & Partners’in verdiği hukuk hizmetinde öncelikli gayesi, müvekkillerine önleyici hukuk hizmeti sunmak ve hukuki sorunların doğmasının önüne geçmektir. Güven & Partners sahip olduğu bu bakış açısı ile çalışmalarını titizlikle yürütmekte ve müvekkilleri ile yakın ilişki içerisinde çalışmaktadır.

Güven & Partners hizmet verdiği alanlarda en hızlı ve verimli şekilde çözüme ulaşmak için çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılmıştır. Güven & Partners müvekkil memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekte ve müvekkillerine sağladığı erişim kolaylığı ile hızlı, kesintisiz ve güvenilir hukuk hizmeti sunmaktadır. 

Güven & Partners hizmet verdiği alanlarda en hızlı ve verimli şekilde çözüme ulaşmak için çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılmış olup; alanında uzman avukatlar ve Türkiye’nin önde gelen hukuk akademisyenleri ile çalışmaktadır.